Malatya Kombi Petek Temizleme

 

Firmamız Malatya petek temizleme sektöründe hizmet vermektedir. Peteklerinizin temizliğini yılda bir sefere mahsus yaptırmanız hem kombi hem de petekleriniz açısından önemlidir. Petek temizleme yaptırarak peteklerinizin içerisinde biriken pis suyu ve aynı zamanda peteğinizde birikmiş olan tortu ve pas gibi pislikleri dışarı çıkmasını sağlayabilirsiniz. Petekleriniz temizleme yapılmadığı zaman, zamanla iöçerisinde tortu ve pislik birikecek buda hem termostatik vanalarınızın sağlıklı bir şekilde çalışmasını engelleyecek hem de kombinizin içerisinde bulunan yanma odasındaki boruların tıkanmasına sebep verecektir.

Malatya petek temizleme yaptırarak peteğinizin ve kombinizin daha verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz. Unutmayın temizlenmeyen petekler zamanla ısı tasarrufunu düşürecek ve ısınma daha az olacaktır. Bu sebeplerden dolayı doğalgaz faturanız daha yüksek gelecektir. Her sene petek temizleme yaptırarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz. Her sene petek temizliği yaptıramıyorsanız en azından 2 yılda bir petek temizliği yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. 

Firmamız uzman kadrosu ile evinize zarar vermeden ve su damlatmadan peteklerinizi sökerek temizliğini sağlıyor. Eğer sizde petek temizliği yaptırmak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve en kısa sürede petek temizleme işlemine başlayabilirsiniz. Kış gelmeden kombi ve petek bakımlarını yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.