Malatya Kombi Servisi

 

Servisimiz Tarafından Termodinamik, Eca , Ariston , Demirdöküm , Vaillant , Ferroli , Viessmann , Ariston , Protherm , Maktek Servis Hizmeti vermekteyiz. Malatya Kombi Servisi olarak arızayı yerinde çözüp olabildiğince az yedek parça kullanarak kombi tamirinizi gerçekleştiriyoruz. Malatya merkez ve ilçelerinde kombi tamir ve servis hizmeti veriyoruz.

Firmamız müşteri memnuniyeti çerçevesinde arızaları en kısa sürede gidermekte ve olabildiğince müşteriyi kombisi arızalı halde bırakmamaktadır. Eğer malatya'da kombi servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz. İletişim numaralarımızı arıyarak randevu talebinde bulunabilir ve kombiniz için gerekli servis hizmetini başlatabilirsiniz. 

Malatya Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Malatya Kombi Bakımı Kombinizin uzman ekibimiz tarafından genel kontrolleri yapılarak kombi içerisinde bulunan yedek parçaların temizlenmesi ve kombi için gerekli olan tüm ayarların yapılması neticesinde gerçekleşen bir işlemdir. Bu işlemi kombi sahipleri yılda bir sefer yaptırması gerekmektedir. 

Malatya Kombi Bakımının Yılda en az 1 sefer yapılmasının sebebi kombinizin daha vermli çalışarak tasarruf elde edilmesi ve kış boyunca yaşanabilecek sorunların en aza indirilmesidir. Yılda bir malatya kombi bakımınızı yaparak hem daha tasarruflu bir ısınma sağlayabilir hem de kış aylarında yaşanabilecek sorunları en aza indirebilirsiniz.

Eğer Sizde Malatya Kombi Servisi Arıyorsanız Doğru Yerdesiniz Hemen iletişim Numaralarımızdan Bizlere ulaşabilirsiniz.

Malatya Kombi Bakımında Neler Yapılır?

 1. Kombinizin İçerisinde Bulunan Su Dışarıya Boşaltılır ve Kirli Sudan Arındırılır.
 2. Genleşme Tankının Havası Ölçülür Eğer 0.75 Mbar Dan Az Ise 0.75 Mbar’a Kadar Hava Basılır.
 3. Yanma Odası Sökülür Ve Içinde Oluşan Toz Ve Pislik Temizlenir.
 4. Brülör Sökülüp Tel Fırça Yardımı Ile Gözenekler Temizlenir.
 5. Fan Test Edilerek Eğer Ses Veya Yalpa Var Ise Fırça Ve Su Yardımı Ile Temizlenir.
 6. Kalorifer Dönüş Filtresi Sökülerek Temizlenir.
 7. Kombinin Tamamında Oluşmuş Toz Ve Kir Temizlenir.
 8. Kombide Sökülen Parçaların Hepsi Titizlikle Tekrar Toplanır Ve Kombinin Suyu Doldurulur.
 9. Gaz Ayarları Kontrol Edilir.
 10. Gaz Sızdırmazlık Testi Yapılır.
 11. Kullanıcı Ile Birlikte Kontrol Edilir Ve Kullanıcıya Kombi Teslim Edilir.

Eğer sizde kombi bakımınızı veya tamirini yaptırmak istiyor ve malatya kombi servisi arıyorsanız yukarıda bulunan telefon numarasını arıyarak bizimle iletişim kurabilir ve kombinizin bakım&tamir&servis veya parça değişimini yaptırabilirsiniz.

 

Malatya kombi kart tamiri 

Malatya kombi servisi olarak malatya kart tamiri deneyimli personelimiz ile tamir edilmektedir. Bu güne kadar yapmış olduğumuz kombi kart tamirlerinde hiçbir sıkıntı yaşamadan çözümlere ulaşılmıştır. Müşterilerimizin bize sağladığı güven ve destek sayesinde yaptığımız kart tamirlerinden dolayı gurur duyuyoruz ve başarılarımızın devamını siz değerli müşterilerimize borçluyuz. Peki kombiler neden arızalanır ve kart tamiri neden gerekir?

Hemen hemen bütün satılan ve takılan kombilerin ön tarafında kombinizin çalışmasını ve diğer parçalara komut göndermesini sağlayan işlemcili bir kart bulunmaktadır. Bu kartlar fazla çalışma , Elektrikte ani yükselmeler, Havadaki nem veya ısınma gibi sebeplerden dolayı devre üzerinde temassızlıklar veya kısa devreler olmaya başlamaktadır. Bu sebeplerden dolayı kart artık görevini yerine getirmemeye başlar ve kombiniz çalışamaz hale gelir. Özellikle elektrikte olan dalgalanmalar bu süreci önemli derecede etkilemektedir. Bu oluşan sorunlardan dolayı kombiniz Malatya Kombi Servisi tarafından incelenmeye alınması gerekir.

Malatya Kombi Servisi tarafından kombinizin elektronik kart tamiri sonrasında tekrar aynı arıza ile karşılaşılmaması için bu çıkan arızaya sebep olan bütün parçalar incelenmeli ve tekrar arıza vermemesi için gerekli olan bütün işlemler yapılmalıdır. Kombi kartları genellikle ani voltaj yükselmelerinden dolayı arıza vermekte ve malatya kombi servisi tarafından tamir edilen kart ilk haline döndürülmektedir. Yeni kartları araştırdığınızda fiyatların çok yüksek olduğunu göreceksiniz. Malatya kombi servisi tarafından arızalan kart çok uygun bir ücret karşılığında tamir edilmekte ve tamir edilen parçalar aynı yerden tekrar arıza vermesi durumunda ücretsiz olarak yeniden malatya kombi servisi tarafından tamir edilmektedir. Malatya kombi servisi olarak kart tamiri dışında kombinizin bakımını ve kart harici diğer arızalarınızıda yapmaktayız. Sizlere bir telefon kadar uzağız hemen arayın ve servis talebinde bulunun.

Anahtar Kelimeler : Ariston Kombi Kart Tamiri, Baymak Kombi Kart Tamiri, Beratta Kombi Kart Tamiri, Airfel Kombi Kart Tamiri, Eca Kombi Kart Tamiri, Ferroli Kombi Kart Tamiri, Protherm Kombi Kart Tamiri, Vaillant Kombi Kart Tamiri, Demirdöküm Kombi Kart Tamiri, Alarko Kombi Kart Tamiri ,Malatya Kombi Servisi , Malatya Eca Servisi , Malatya Demirdöküm Kombi Servisi , Malatya Kombi Servis Adresleri